Novinky


VELIKONOČNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY DOMŮ 08.04.2020

Kamarádi, přátelé, milovníci vína a (ne)vinných zážitků, 
již oficiálně - tradiční dubnové putování PO KOBYLSKÝCH ULIČKÁCH ZA VÍNEM se neuskuteční. Ti, kteří již mají zakoupené vstupenky, naleznou více informací o vrácení peněz ze vstupného na stránkách spolku Vinaři z Kobylí. Prozatím je tedy zrušeno, hledá se však nový, zřejmě prázdninový termín. Pokud budeme vědět víc, zašleme všem informace.
VÍNO A VELIKONOCE u nás vždy patřily k sobě. Oslavte je dobrým tradičním jídlem /mazanec, nádivka, jarní polévka/ a pěkným vínem. Svátek jara - nejvýznamnější křesťanský svátek však letos bohužel trochu jinak. I když jsme pandemií omezeni, musí zůstat Velikonoce symbolem oslavy života! I letos! A má-li oslava za něco stát, nemělo by chybět víno. 
Neradi bychom Vás úplně připravili o zrušené jarní kobylské otevřené sklepy. Je nám prostě líto, že se s mnohými z Vás teď na jaře nepotkáme. Nepopovídáme si nad sklenkou vína, nedáme Vám přechutnat skvělý nový ročník, dobrou kávu, babiččiny dobroty, grilovanou kýtu aj... Malá náplast na vše, naše malé náhradní řešení: VELIKONOČNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY DOMŮ!
V čem to spočívá? Všechna vína, která bychom prezentovali při otevřených sklepech v Kobylí, vám nabízíme v rámci naší již běžící kampaně KARANTÉNA "S RADOSTÍ" nově i jako  BEDÝNKY PO 3 a 6 LAHVÍCH! Můžete si v našem e-shopu objednat kartony vín za ceny, které jsou u nás obvyklé jen při akcích otevřených sklepů. Můžete tak doplnit zásoby pro období společných jarních dnů za opravdu výjimečné ceny. Doprava zdarma nad Kč 1000,-, malé velikonoční sladké potěšení do každé objednávky, odesíláme již od 3 kusů vín a spoustu dalších výhod. Všem, kteří nás v této nejisté době podporujete a držíte nad vodou, mnohokrát děkujeme.
 
 
Při tradičním podzimním putování PO KOBYLSKÝCH ULIČKÁCH ZA VÍNEM A BURČÁKEM, tentokrát 19. 9. 2020 se již snad všichni setkáme a společně vína přechutnáme! Tak brzy na viděnou!
Pěkné svátky jara, nadále jasnou mysl a hlavně na zdraví!

« Zpět