Novinky


Jarní grilování nejen s rosé víny 21.04.2020

Přátelé, kamarádi, milovníci vína a (ne)vinných zážitků, 
jaro je v plném proudu a je to poznat už i ve vinicích, které se nám krásně rozpučely. S prvními teplými dny nás to všechny láká ven do přírody. Mnohé z Vás už jistě napadlo rozdělat si oheň nebo po zimě oprášit a zažehnout gril. Vždyť počasí k tomu přímo vybízí. A co by to bylo za grilování bez vína?  Ať už si připravíte grilovačku doma nebo vyrazíte na piknik, rádi budeme u toho s Vámi. Pro tento příjemný jarní čas jsme nakombinovali spoustu nových bedýnek po šesti kusech vín. 

Grilovací bedýnka obsahuje perfektní červená vína ke steakům, ale i svěží lehká bílá a rosé vína k drůbeži, rybám či grilovaným dezertům.

Blíží se Máj - lásky čas, ke kterému neodmyslitelně patří oslavy růžových vín. Ty se vzhledem k letošní neobvyklé situaci neuskuteční. Přiznivci těchto vín, však nemusí zoufat. Růžová bedýnka představuje průřez našimi rosé víny a klarety včetně oblíbeného frizzante ART. Alespoň Vám tak částečně můžeme kompenzovat ztrátu jarních vinných festivalů.

Nadále však můžete vybírat i z ostatních bedýnek pro současný nouzový stav, které jsme nabízeli již dříve v rámci kampaně Karanténa "s radostí". Nebo se můžete spolehnout i na stálou nabídku bedýnek, které představují průřez naším sortimentem vín s ohledem na roční období či druh vína. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili přehled všech bedýnek. Můžete si z nich vybrat a objednat tu, která nejlépe odpovídá Vašim preferenecím nebo účelu, ke kterému budou naše vína použita.
 

« Zpět