Novinky


Vinařova kavárna naDECI aneb vinařství dokořán 22.05.2020

 
Kamarádi, přátelé, příznivci /ne/vinných zážitků,
   něco sa chystá, jak by řekli naša babička! Protože se letos většina námi navštěvovaných velkých vinařských akcí zřejmě neuskuteční a Vy tak nebudete mít možnost se s námi nikde setkat, rozhodli jsme se pro Vás opět otevřít brány našeho vinařství dokořán. Otevíráme pro Vás s časovou pravidelností naši degustační prodejnu.  
Vinařova kavárna naDECI aneb v reprezentativní části vinařství budeme mít pro Vás otevřeno každý týden. Začínáme od posledního květnového víkendu až do zřejmě do konce září. Vy tak budete mít možnost kdykoli se za námi zastavit a zdegustovat naše vína nejen v rámci svého cyklovýletu v Modrých horách nebo toulkami po jižní Moravě. Vinařství může být zároveň dobrým výchozím bodem pro Vaši krátkou návštěvu Kobylí za výšlapem na více a více oblíbenou moderní kobylskou rozhlednu. Načerpejte u nás energii krátkou degustací vín, ochutnáním naší výběrové kávy z rodinné pražírny a nebo ochutnejte některou z nabízených dobrot.
    Máte jedinečnou příležitost vrátit nám naše snažení a poznat blíže místo, které Vaše oblíbená vína produkuje. Není nad to zjistit, jak to u nás vypadá a nad sklenkou vína zhodnotit povedenost daného ročníku přímo u vinaře. 
 

OTEVÍRACÍ DOBA degustačních prostor naDECI:

pondělí - středa: 9:00 - 16:30 - pouze prodej vín, později po tel. dohodě 

čtvrtek - sobota: 10:00 - 18:30 - turistická vinárna Zastav se naDECI

neděle: 9:00-11:00 - pouze prodej vín, později po tel. dohodě

« Zpět