Degustovat víno, kulturně žít.

U zrodu chutná prostě nejlépe.

Poznejte naše vína, náš příběh, naši cestu. Budeme vás rozmazlovat v atmosféře ojedinělého vinařského provozu. Vybraná vína přímo od výrobce, správné prostředí a k tomu zajímavé postřehy, tipy a informace. Tato směs dělá z každé degustace vín nezapomenutelný zážitek.

Ochutnáme

Zastavte se na krátkou návštěvu, ochutnejte vybrané vzorky vín s lehkým degustačním soustem a prohlídkou vinařství s výkladem.
- Doba trvání: 1,5 hodina
- Počet vzorků vín: 8
- Jídlo: pečivo, sýry, voda, káva
- Minimální počet osob: 6

Cena: 300 Kč/osoba


Posedíme

Zveme Vás na degustační večer s posezením v prostorách vinného klubu vinařství s příjemnou atmosférou praskajícího krbu a přímým vstupem do vinařovy zahrady. Cílem je nejen poznání prostředí moravského sklepa, ochutnávek vín a jídel, ale také povídání si s vinařem o procesu výroby vína a zdokonalování se v nových poznatcích z oboru vinařství.
- Doba trvání: 6 hodin
- Počet vzorků vín: 12
- Jídlo: tradiční moravská studená kuchyně, domácí pomazánky, obložené salámové a sýrové talíře, uzeniny, tlačenka, čerstvé pečivo, voda, výběrová káva a babiččiny dobroty. Po dobu večera neomezená konzumace vín.
- Minimální počet osob: 10

Cena: 790 Kč/osoba


Příplatky: 250 Kč/ osoba - teplá večeře na úvod /varianta jídla dle dohody/

Firemní večery, oslavy

Hledáte prostory pro originální firemní večer, rodinnou oslavu nebo svatbu. Nabízíme jedinečné prostředí vinného klubu s venkovní terasou a vinařovou zahradou spojenou s apartmánovým ubytováním.

Oslovte nás a připravíme společně pestrý celodenní program pro vaše partnery nebo klienty v katastru obce Kobylí. Procházka vinohrady, prohlídka jedinečného kobylského muzea a degustace vín u originální rozhledny Stezka nad vinohrady může být krásnou součástí vašeho firemního dne u nás v Kobylí.

Objednávky

Objednejte si degustaci, ubytování nebo prohlídku sklepa.
+420 604 235 048
petr.vajbar@seznam.cz

Dotazy

Odpovíme vám na všechny otázky ohledně vinařství.
info@vajbar.cz

Adresa sklepa

Vinařství (sklep a ubytování)
Kobylí 877, 691 10 Kobylí