Novinky


VÁNOČNÍ EDICE - VESELÉ VÁNOCE RODINO 10.12.2020

Kamarádi, přátelé při víně,
aby se pro Vás Vánoce staly opravdovými svátky klidu a pohody, to vyžaduje důkladnou přípravu. Ať už hodláte pohostit své nejbližší a přátele pěkným vínem nebo si jen chcete užít příjemné chvíle sami pro sebe se skleničkou vína, doplňte si zásoby vína ještě zavčas. VÁNOCE BEZ VÍNA NEDÁTE, TO PROSTĚ NEJDE. Využijte každoročního oblíbeného slevového kódu a mrkněte do e-shopu na širokou nabídku lahodných vín přímo od Vašeho vinaře. A navíc. Sestavili jsme pro Vás parádní pohodovou
 

VÁNOČNÍ EDICI - bedýnku 6 vín

VESELÉ VÁNOCE RODINO


se kterou budete na svátky určitě připraveni. Vánoční edici můžete věnovat svým kamarádům, známým, obchodním partnerům, sousedům a nebo třeba škodolibě i sami sobě!
 
1 Začněte Štědrý den pěkně! Pěkně od rána... Pro netrpělivé celodenní čekání na zlaté prasátko a Ježíškovo nadělení navrhujeme harmonické a lahodné polosuché RULANDSKÉ ŠEDÉ. Čekání na večeři uběhne velmi rychle...
Plný s dlouhou dochutí a aromaticky nevšedně luxusní suchý HIBERNAL nejlépe obohatí Vaši štědrovečerní tabuli s rybou a salátkem a navodí nevšední atmosféru krásného večera.
3 Ještě jednu sedmičku určitě zvládnete. Rozbalování dárků, chutnání sladkého cukroví a sledování pohádek Vám určitě zpříjemní bohatý až medově polosuchý RYZLINK RÝNSKÝ.
4 Na Boží hod se sejde celá rodina. To bývá veselo! Přivítejte je stylově. CHARDONNAY! Skvělé lahodné víno vás opět nastartuje a začnete se ihned pídit po další láhvi.
5 Co takhle to posunout dál rodino! Náramně jemné, sametové červené víno FRANKOVKA. Bohaté, ovocné, vyzrálé víno s povidlovým nádechem.
6 . Ať Ti v novém roce do sebe vše zapadá jak má. POUR FELICITÉR 2022. Víno s originální příběhem a textem na láhvi. Poslední kapka z vánoční edice. Novoroční...Toš pěkné svátky všem!

« Zpět